دزدگیر

سیستم‌های امنیتی چگونه از سالمندان حفاظت می کنند؟

سیستم‌های امنیتی چگونه از سالمندان حفاظت می کنند؟

احتمالا شمایی که در حال خواندن مقاله هستید، از یک فرد سالمند مانند پدر، مادر، مادربزرگ و یا پدربزرگ که متأسفانه مبتلا به آلزایمر است نگهداری می‌کنید و نگران گم شدن آنهایید، از این رو به دنبال راه های جلوگیری از گم شدن سالمندان هستید و این سؤال ذهنتان را درگیر کرده که سیستم‌های امنیتی چگونه از سالمندان حفاظت می‌کنند؟

حال این بیماری در سالمندان چالشی بزرگ برای جامعه و اطرافیان آن‌ها ایجاد کرده ولی امروزه خوشبتانه پیشرفت تکنولوژی، سیستم‌های امنیتی متنوعی طراحی شده‌اند تا به حفاظت از سالمندان آلزایمری کمک کنند. ما در ادامه به شما خواهیم گفت که برای حفاظت از سالمندان از چه سیستم‌هایی استفاده کنید و این موضوع تا چه حد اهمیت دارد؟

اهمیت استفاده از تجهیزات امنیتی برای سالمندان

متاسفانه آلزایمر یکی از بیماری‌های غیرقابل درمان است که بسیاری از سالمندان آن را تجربه می‌کنند، این بیماری به گونه‌ای است که فرد ممکن است بدون دلیل از خانه خارج شده و دیگر نمی‌تواند به منزل بازگردد و از این رو خطرات بسیاری مانند تصادف و یا گم شدن در کمین آن‌هاست.، از همین رو استفاده تجهیزات امنیتی برای آن‌ها واجب است.

این امر در آسایشگاه و مراکر نگهداری سالمندان از اهمیت بیشتری برخوردار است، حال ما برای جلوگیری از این اتفاق تجهیزاتی مانند ردیاب‌هایی شخصی آهن ربایی و دزدگیراماکن را پیشنهاد می‌دهیم. حال با همراه باشید تا مزایای هر یک روش‌ها را برای شما بررسی کنیم.

راه‌های حفاظت و جلوگیری از گم شدن سالمندان

راه‌های بسیاری برای جلوگیری از خروج سالمندان از خانه و یا آسایگاه وجود دارد، مانند قفل کردن درب، اما تصور کنید روزی فراموش کرده‌اید که درب را قفل کنید و سالمند شما از خانه خارج می‌شود، چگونه او را می‌یابید؟ مطمئنا جواب این سوال سخت است، اما ما دو روش را به شما در ادامه پیشنهاد می‌کنیم که به شرح ذیل است: 

استفاده از GPS و یا ردیاب شخصی آهن ربایی

این مدل ردیاب‌ها معمولا در سایزهای بسیار کوچک ساخته می‌شوند و شما می‌توانید این ردیاب را به آن‌ها متصل کنید و در زمان وقوع حادثه به راحتی وی را از طریق ردیابی آنلاین بیابید. ردیاب‌ها به شما این امکان را می‌دهند که موقعیت سالمند را به سرعت از طریق اپلیکیشن مشاهده کرده و وی را سریعا پیدا کنید. 

ردیاب شخصی آهنربایی V300

ردیاب شخصی آهنربایی V300

ردیاب شخصی آهنربایی ردیاب شخصی آهنربایی V300 مناسب تمامی کاربردها است، این مدل ردیاب را می‌توانید هم در چمدان و یا کیفتان قرار دهید تا در صورت سرقت و یا گم شدن سریعا آن را پیدا کنید، هم می‌توانید بر روی خودرو و موتور نصب کنید، این مدل ردیاب دارای باتری قوی بوده و تا ساعات بسیار می‌توانید از آن استفاده کنید. همچنین برای سالمندان نیز قابل استفاده است.

  • آهنربای بسیار قوی
  • ردیابی آنلاین و آفلاین
  • برقراری تماس صوتی
  • ضد آب

استفاده از دزدگیر اماکن

این تجهیزات اغلب مناسب آسایشگاه‌ها و مراکز نگهداری سالمندان است، حال تجهیزات این مدل سیستم امنیتی مانند چشم خطی‌ها و یا محافظ در و پنجره‌ی مگنتی می‌توانند مانع بیرون رفتن و گم شدن افراد سالمند شود، دزدگیر مرکزی پس از دریافت سیگنال از سنسو حرکتی و یا سنسور در و پنجره مگنتی سیمی، به سیستم‌‌های تلفن کننده و آژیر اطلاع می‌دهد تا با اعلان هشدار، خطر را اعلام کنند. برای مطالعه بیشتر می‌توانید مقاله بررسی اجزای مهم دزدگیر اماکن را مطالعه نمایید.

پکیج دزدگیر اماکن بی سیم

پکیج دزدگیر اماکن بی سیم

شرکت وبرا رای سهولت شما عزیزان، تمامی تجهیزات موردنیاز دزدگیر امکان در پکیجی با نام پکیج دزدگیر اماکن بی سیم جمع‌آوری کرده است، این مدل دزدگیر شامل یک عدد سیرن، دو عدد چشمی، آژیر و کاور فلزی است. پنل مرکزی این پکیج از راه دور قبل کنترل است و تا 5 عدد دستگاه برقی را می‌توان با آن کنترل کرد. قیمت دزدگیر پایرونیکس در مقابل مناسب‌ است، ولی با این وجود امکانات بسیاری را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. 

  • پشتیبانی زبان فارسی
  • مجهز به نرم‌افزار 
  • کنترل از راه دور 
  • چندکاربره بودن 

کلام آخر

استفاده از راه‌های جلوگیری از گم شدن سالمندان و حفاظت از آنان یکی از مهمترین مسائل است، ابزارهای معرفی شده بهترین راه حفاظت از این افراد هستند. همچنین لازم به ذکر است که دزدگیرها، در نوع سیمی نیز وجود دارند و جهت مشاهده می‌توانید به صفحه پکیج دزدگیر اماکن سیمی مراجعه نمایید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *