دسته‌بندی نشده

اهمیت نصب ردیاب برای خودروهای اجاره‌ای

اهمیت نصب ردیاب برای خودروهای اجاره‌ای - فروشگاه وبرا

امروزه شاید بسیار درمورد اهمیت نصب ردیاب برای خودروهای اجاره‌ای شنیده‌اید و چراهای زیادی در ذهنتان به وجود آمده، در حال حاضر همانطور که می‌دانید بسیاری از افراد برای مجالس مختلف نظیر عروسی‌، عکاسی و فیلم برداری و نظیر آن از خودروهای اجاره استفاده می‌کنند.

حال متاسفانه تعداد بسیاری از افراد فعال در زمینه‌ی اجاره ماشین به مراکز پلیس جهت سرقت و غیره مراجعه می‌کنند، حتی برخی از افراد از ماشین‌های اجاره‌ای برای انجام کارهای غیرقانونی مانند قاچاق و نظیر آن سوء استفاده می‌کنند، از همین رو بایستی بر روی تمامی خودروها ردیاب نصب کرد، حال دلیل آن را در ادامه به صورت مفصل بررسی می‌کنیم و بهترین مدل را نیز به شما معرفی می‌کنیم. 

مزایای نصب ردیاب بر روی خودروهای اجاره‌ای

همانطور که گفتیم بسیاری از افراد متاسفانه ماشین‌های اجاره‌ای را سرقت می‌کنند و یا با آن به تقدام کارهای غیر قانونی کرده و باعث ایجاد دردسر برای صاحب خودرو می‌شوند، حال نصب ردیاب می‌تواند تا حد بسیار زیادی به فعالان در این حوزه کمک کند و باعث نجات آن‌ها از دردسرهای بسیار شود، حال از جمله مزایای نصب ردیاب خودرو بر روی خودروهای اجاره‌ای شود که عبارتند از:

مزایای نصب ردیاب بر روی خودروهای اجاره‌ای

مشاهده موقعیت مکانی خودرو و تعیین وضعیت خودرو

شما به راحتی می‌توانید پس از اجاره ‌ی خودرو به افراد موقعیت مکانی‌آن‌را مشاهده کنید، حال ردیاب به شما این امکان را می‌دهد که تا موقعیت خودروی خود را حتی تا شش ماه قبل نیز مشاهده کنید. همچنین شما می‌توانید برای تمامی خودروهای خود حصار جغرافیایی تعریف کنید تا در صورت خروج فرد از موقعیت تعیین شده مثلا بیرون رفتن از شهر با هشدار شما را مطلع کند.  

افزایش امنیت خودرو

همانطور که در مطالب بالا گفتیم سرقت خودروهای اجاره‌ای و وارد شدن خسارت به افراد فعال دز این خوزه بسیار بالا رفته است، خال شما با نصب ردیاب می‌توانید از مواردی مانند سرقت جلوگیری کنید، به این شکل که در صورت سرقت خودرو علاوه بر مشاهده موقعیت مکانی، می‌توانید از راه دور خودرو را خاموش کرده و و سارق را در رسیدن به هدفش ناکام بگذارید. حال جهت آشنایی بیشتر می‌توانید مقاله‌ی  راه های جلوگیری از سرقت خودرو مطالعه نمایید.

مشاهده‌ی رفتارهای افراد

متاسفانه برخی از افراد با رانندگی‌های غیر مجاز و داشتن رفتارهای خطرناک، موجب آسیب رسیدن به خودرو و یا حتی افراد می‌شوند و حال برخی از ردیاب‌ها به شما این امکان را می‌دهند که بتوانید سرعت خودرو و نظیر آن را مشاهده کنید و به راننده در این زمینه هشدار دهید.

ایجاد احساس امنیت برای مشتریان

با نصب ردیاب می‌توانید در مشتریان خود احساس امنیت را ایجاد کنید، به طور مثال اگر خودرو دچار خرابی در مکانی شد به راحتی می‌توانید لوکیشن خودرو را مشاهده کرده و سریعا جهت تعمیزات اقدام نمایید، یا مثلا اگر خودرو توسط سارقین به سرقت رفت به سرعت می‌توانید با خاموش کردن خودرو و انجام اقدامات لازم آرامش خاطر را در مشتریان خود به وجود آورید.  

بهترین مدل‌های ردیاب برای خودروهای اجاره‌ای

حال که با مزایای ردیاب خودرو برای خودرهای اجاره‌ای آشنا شدید احتمالا به فکر خرید بهترین ردیاب افتاده‌اید که امکانات بسیاری در اختیار شما قرار دهد تا هم امنیت خاطر شما و هم امنیت خاطر مشتریانتان فراهم شود، حال ما در ادامه قصد داریم دو مدل از بهترین ردیاب‌های خودرو که از سرور داخلی برخوردار هستند را به شما معرفی کنیم که به شرح ذیل است:

ردیاب خودرو و موتورسیکلت LD 60R

ردیاب خودرو و موتورسیکلت LD 60R

یکی دیگر از انواع ردیاب‌هایی که از کیفیت بالا و امکانات عالی برخوردار است و می‌تواند همانند نگهبانی حرفه ای از خودروی شما محافظت کند ردیاب خودرو و موتورسیکلت LD 60R است. از امکانات فوق‌العاده این ردیاب می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پشتیبانی در برج میلاد تهران
  • ردیابی در دو صورت آفلاین و آنلاین
  • خاموش کردن خودرو از راه دور با اپلیکیشن و پیامک
  • دارای باتری داخلی
  • مشاهده لحظه به لحظه وضعیت خودرو
ردیاب خودرویی لندر مدل LD 62R

ردیاب خودرویی لندر مدل LD 62R

از دیگر ردیاب‌های بسیار با کیفیت که شما را در تامین امنیت خودرو یاری می‌کند، ردیاب خودرویی لندر مدل LD 62R است، این ردیاب نیز همانند LD62 امکانات بسیاری دارد، با این تفاوت که با خرید ردیاب صداهای داخل کابین را بشنوید و در زمان باز شدن در نیز مطلع شوید. از دیگر امکانات آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پشتیبانی در برج میلاد تهران
  • ردیابی در دو صورت آفلاین و آنلاین
  • خاموش کردن خودرو از راه دور با اپلیکیشن و پیامک
  • دارای باتری داخلی
  • مشاهده لحظه به لحظه وضعیت خودرو

کلام آخر

ما در این مقاله سعی کردیم اهمین نصب ردیاب خودرو را بر روی خودروهای اجاره‌ای برای شما به صورت کامل و مفصل شرح دهیم، حال اگر قصد فعالیت در این حوزه را دارید قبل از ایجاد هر دردسری حتما روی تمامی خودروهایتان ردیاب نصب کنید، با این‌کار می‌توانید از جرائم بسیاری که ممکن است است توسط مشتریان انجام گیرد جلوگیری کنید. حال جهت مطالعه بیشتر پیشنهاد می‌شود بهترین مکان‌های نصب و جاسازی ردیاب خودرو را نیز مطالعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *