امنیت, ردیاب خودرو

اهمیت استفاده از ردیاب در تاکسیرانی‌ها

اهمیت استفاده از ردیاب برای تاکسیرانی ها

احتمالا در زمان سفر با تاکسی‌های اینترنتی مانند اسنپ و غیره گزینه‌ای را اشتراک گذاری سفر مشاهده کرده‌اید که با ارسال آن می‌توانید موقعیت خودرو را به افراد نشان دهید، حال اینکار باعث آسایش خاطر شما در هنگام سفر می‌شود و این مورد یکی از مهمترین دلایل اهمیت استفاده از ردیاب در تاکسیرانی‌ها است. 

شرکت‌های تاکسیرانی اینترنتی مانند اسنپ از ردیاب گوشی استفاده می‌کنند که نیازمند تجهیزات بسیاری است، اما شما نیز اگر دارای شرکت تاکسیرانی هستید می‌توانید رانندگان خود را ردیابی کنید، اما مزایای این کار از نظر شما چیست؟

اهمیت و مزایای ردیاب در ناوگان‌های تاکسیرانی

احتمالا با توجه به مطالب بالا تا حدودی با دلایل اهمیت استفاده از ردیاب آشنا شده‌اید و مهمترین دلیل استفاده از آن فراهم کردن آسایش خاطر برای مسافران است. اما این بخشی از مزایای این محصول فوق‌العاده بوده و در ادامه دیگر مزایای آن را بررسی می‌کنیم.

تعیین حصار جغرافیایی

احتمالا اگر شما صاحب چندین خودرو هستید در نظر دارید که به گونه ای برنامه ریزی کنید تا رانندگان تنها مسیر ثبت شده توسط مسافر را طی نمایند. حال با نصب ردیاب می‌توانید حصار جغرافیایی تعیین کنید به این معنی که یک مسیر مرزی به صورت مجازی در نرم‌افزار تعیین کنید تا در صورت خروج راننده از مسیر به شما اطلاع دهد. جهت اطلاعات بیشتر می‌توانید مقاله حصار جغرافیایی (زئوفنس) چیست؟ را مطالعه نمایید. 

بررسی عادات راننده

ردیاب‌ها به شما سرعت خودرو، میزان توقف و نظیر آن را نشان می‌دهند و شما می‌توانید در صورت رانندگی با سرعت زیاد به راننده هشدار دهید و اینگونه از جان مسافران خود حفاظت کرده و از خسارات مالی به خود و دیگران جلوگیری کنید. 

مسیر پیموده شده

شما با ردیاب می‌توانید بر روی رانندگان خود کنترل داشته باشید و مسیرهای پیموده شده را مشاهده نمایید، با این کار تا حد بسیار زیادی در هزینه‌های شما صرفه جویی می‌شود. همچنین با این محصول می‌توانید آرامش خاطر خود، راننده و مسافرانتان را فراهم کنید و در صورت سرقت ماشین و یا مسافرانتان سریعا به محل آنان دسترسی پیدا کنید. 

کاهش هزینه سوخت

زمانی که شما بتوانید مسیرهای پیموده شده توسط راننده را بررسی نمایید، در صورت طی شدن مسیرهای بیهوده می‌توانید به آنان تذکر داده و اینگونه مصرف سوخت را پایین بیاورید. همچنین با این فناوری می‌توانید میزان زمانی که ماشین در حالت پارک روشن است را مشاهده کرده و با نظارت از هزینه‌های بیهوده جلوگیری کنید. 

بهترین  مدل ردیاب برای تاکسیرانی 

حال که با مزایای ردیاب برای ناوگان تاکسیرانی آشنا شدیم احتمالا این سوال در ذهنتان پیش آمده که چه نوع ردیابی بخرم، در ادامه دو مدل از ردیاب‌های لندر را به شما معرفی می‌کنیم: 

ردیاب خودرو و موتورسیکلت LD 60R

ردیاب خودرو و موتورسیکلت LD 60R

یکی دیگر از انواع ردیاب‌هایی که از کیفیت بالا و امکانات عالی برخوردار است و می‌تواند همانند نگهبانی حرفه ای از خودروی شما محافظت کند ردیاب خودرو و موتورسیکلت LD 60R است. از امکانات فوق‌العاده این ردیاب می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پشتیبانی در برج میلاد تهران
  • ردیابی در دو صورت آفلاین و آنلاین
  • خاموش کردن خودرو از راه دور با اپلیکیشن و پیامک
  • دارای باتری داخلی
  • مشاهده لحظه به لحظه وضعیت خودرو
ردیاب خودرویی لندر مدل LD 62R

ردیاب خودرویی لندر مدل LD 62R

از دیگر ردیاب‌های بسیار با کیفیت که شما را در تامین امنیت خودرو یاری می‌کند، ردیاب خودرویی لندر مدل LD 62R است، این ردیاب نیز همانند LD62 امکانات بسیاری دارد، با این تفاوت که با خرید ردیاب صداهای داخل کابین را بشنوید و در زمان باز شدن در نیز مطلع شوید. از دیگر امکانات آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پشتیبانی در برج میلاد تهران
  • ردیابی در دو صورت آفلاین و آنلاین
  • خاموش کردن خودرو از راه دور با اپلیکیشن و پیامک
  • دارای باتری داخلی
  • مشاهده لحظه به لحظه وضعیت خودرو

کلام آخر

حال که با اهمیت استفاده از ردیاب در تاکسیرانی‌ها آشنا شدید توصیه می‌شود اگر صاحب تاکسیرانی هستند، فراهم کردن آسایش برای رانندگان و مسافرانتان امری ضروری است و تنها راه حل این کار نیز استفاده از ردیاب است زیرا روش‌هایی مانند استفاده از گوگل مپ چندان روش‌های مناسبی نیستند زیرا درصورتی که راننده جی پی اس خود را خاموش کند دیگر به وی دسترسی ندارید و مواردی مانند عادات رفتاری وی را نمی‌توانید کنترل کنید، حال در این جهت توصیه می‌شود حتما برای خودروهای ردیاب تهیه کنید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *