هدفون

راهنمای خرید هندزفری بی‌سیم

هدفون گیمینگ

اگر می‌خواهید هندزفری مناسب با توجه به شرایطی که می‌خواهید داشته باشید. باید قبل از خرید هندزفری نکاتی را بدانید تا بعد از خرید پشیمان نشوید .
در این مقاله مؤلفه‌هایی برای راهنمای خرید هندزفری بی‌سیم ارائه شده است.تا بتوانید با کمک این مقاله انتخاب مناسبی داشته باشید.

1-نسخه بلوتوث

نسخه بلوتوث خیلی مهم که عدد آن بالاتر باشد به طور مثال نسخه 5 عالی است نسب به نسخه‌های 2و 4 که قدیمی هستند. نسخه 5 مصرف باتری کمتری دارد و برای بحث موسیقی به علت تکنولوژی جدیدتری که دارند باکیفیت‌تر می‌توان موسیقی گوش داد.

2-نگه داشتن شارژ

دقت کنید در طول روز چند دقیقه مکالمه دارید و هندزفری در طول روز چند ساعت همراهی و مکالمه می‌کنید.
ایده آل ترین هندزفری این است که در طول روز کامل بتوانید از او استفاده کنید و جمعاً حدود چهل دقیقه تا یک ساعت مکالمه داشته باشید.

3- مدل سری ژله‌ای – مدل سری تخت

ما دو مدل هندزفری داریم : یک مدل سری ژله‌ای و دوم مدل سری تخت
مدل سری ژله‌ای به علت اینکه سر ژله‌ای دارد کیفیت بهتری برای استفاده موسیقی دارد.و همچنین در مکان‌های شلوغ مانند خیابان و.. صدای طرف مقابل خیلی بهتر به گوش می‌رساند . سری ژله‌ای باعث می‌شود صدای محیط اطراف به گوش شما نرسد و یکی از معایب این هندزفری نوع ژله‌ای این است که در طولانی مدت که استفاده می‌کنید گوش را اذیت می‌کند.
مدل تخت بهترین مزیتش این است که در طولانی مدت می‌توان از او استفاده کرد و گوش را اذیت نمی‌کند .اما عیبی که دارد این است که برای بحث موسیقی کیفیت خوبی ندارد و هنگامی که مکالمه دارید صداهای اطراف را به گوش شما می‌رساند و احساس مزاحمت برایتان به وجود می‌آورد.

4-تکنولوژی هندزفری

در تکنولوژی هندزفری آن‌هایی که یک میکروفن دارند مکالمه خیلی خوبی نمی‌توان داشت و چهار میکروفن دار حذف نویز ندارند ولی مقدار کمی صداهای اطراف به گوش می‌رسد. باید کمی صدایتان هنگام صحبت در مکان شلوغ بالاتر باشد تا صدای اطراف کمتر به گوش برسد.

5- مکان‌های شلوغ و پر سر و صدا

هنگامی که در مکان‌های خیلی شلوغ مانند کارگاه‌ها و یا خیابان‌های پرتردد صداهای زیادی وجود دارد و یا هنگامی که سوار موتور هستید این هندزفری های کاملاً بی‌سیم به درد شما نمی‌خورد و تنها گزینه برای شما با این شرایط هندزفری مدل گردنی است که می‌توانید استفاده کنید.

6- برند و گارانتی هندزفری

شاید هنگام خرید توجه به برند یا کیفیت نداشته باشید ولی توصیه اکید به شما این است خصوصاً هندزفری بی‌سیم یا بلوتوثی این است که حتماً توجه داشته باشید که از برندهای معتبر در بازار را دنبال کنید  و دنبال محصول جانبی موبایل ارزان نباشید زیرا خیلی زود مجبور می‌شوید دوباره کالا مورد نظرتان را خریداری کنید.

خرید هندزفری

اگر شما قصدخرید هندزفری بی سیم را داشته باشید بهتر است که خرید خود را از فروشگاه معتبر وبرا انجام دهید تا دو اصل کیفیت بالا و قیمت مناسب را در خرید خود داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *